Ürün Kategorileri
   • Alüminyum Mutfak Eşyaları
   • Bakır Mutfak Eşyaları
   • Fırın Ekipmanları
   • Site Hakkında
   • → Kampanyalı Ürünler
Döviz
  Önemli Bilgiler
  Manisa Bugün
Anasayfa » Site Hakkında » Gizlilik İlkeleri

Bakirciogluticaret.com/ Bakırcıoğlu Ticaret , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.
Bakirciogluticaret.com/ Bakırcıoğlu Ticaret, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Antivirusal personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Bakirciogluticaret.com/ Bakırcıoğlu Ticaret, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Bakirciogluticaret.com/ Bakırcıoğlu Ticaret, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,Bakirciogluticaret.com/ Bakırcıoğlu Ticaret nın Gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.